KONST / Litografier / Färglitografi 17041001
nr 1704 1001
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Signerad, färglitografi, numrerad 20/100, "Sculptures II". Bildmått: 30x56 cm, yttermått inklusive ram: 67x86 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
15.500 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:09:16
8.400 kr
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
9.400 kr
10.000 kr
11.000 kr
11.000 kr
11.000 kr (Budbetjänt)
11.500 kr
12.500 kr
13.000 kr
6
14.000 kr
6
14.500 kr (Budbetjänt)
15.000 kr
6
- Klassiska
26 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska